Serwis

serwis sprzętów agd graef


 

 Serwis urządzeń i gwarancja

Przy produkcji naszych urządzeń zwracamy uwagę na wysokiej jakości materiały, przestrzegamy wysokich standardów produkcji, a także odpowiadamy za naszą jakość „Made in Germany”.

GRAEF symbolizuje zrównoważony rozwój i odpowiedzialną przedsiębiorczość. Jako firma rodzinna, zarządzana obecnie przez trzecie i czwarte pokolenie, chcemy wziąć na siebie 100% odpowiedzialność za przyszłość. Od 100 lat oferujemy funkcjonalny i prawdziwy serwis, oryginalne wykonanie i niemiecką inżynierię. Zdajemy sobie sprawę, że towary coraz szybciej tracą na wartości ze względu na wysoki poziom konsumpcji, ale podejmujemy wyzwanie, by balansować między tradycją, innowacją i jakością  przygotowując się w 100% na przyszłość.

Każdy kto kupuje produkt GRAEF może oczekiwać więcej pod każdym względem. Wyjątkowa funkcjonalność, pierwszorzędne wzornictwo, łatwość obsługi - i oczywiście najlepsza obsługa. W końcu nawet najlepszy produkt jest nic nie wart bez skutecznego wsparcia naszych klientów. Obejmuje to na przykład dział napraw w naszym punkcie serwisowym Chorzowie, zapasy części zamiennych oraz infolinię.

Poszukujesz części serwisowych do swoich urządzeń Graef? Sprawdź naszą ofertę pod poniższym przyciskiem!

 części serwisowe Graef

 

 

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Szukasz oryginalnych akcesoriów GRAEF lub chciałbyś skorzystać z naszego serwisu naprawczego?

Skontaktuj się z naszym zespołem serwisowym! 

  • Kontakt mailowy: [email protected]
  • Reklamacje, gwarancje, sprawy techniczne: +48 32 746 91 55, +48 32 746 91 59
  • Obsługa klienta: +48 32 770 87 87

Możesz też zgłosić swój problem poprzez formularz kontaktowy poniżej. Pamiętaj, aby w każdym przypadku przygotować model urządzenia, o który chcesz zapytać i/lub jego numer seryjny. 

   

 

 

Chcesz odwiedzić nasz sklep?

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pod poniższy adres. Na terenie sklepu możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu i pomocy naszych doradców.

  • Graef Polska - Weindich Sp. z o.o. w Chorzowie, ul. Adamieckiego 8. 

 

 graef sklep stacjonarny

 

Możesz sprawdzić także naszych autoryzowanych sprzedawców!

autoryzowani sprzedawcy graef

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl