Katalog

Katalog produktów Graef

Drogi Przyjacielu marki Graef,

w ciągu ponad 100 lat odkrywaliśmy się na nowo i zawsze staramy się dalej rozwijać. I właśnie w tym tkwi nasza siła – jako firma rodzinna od czterech pokoleń stawiamy czoła nowym sytuacjom i z determinacją podejmujemy wyzwania. Z tego powodu chcemy podjąć się niezwykle ważnego i dużego zadania i wyznaczyliśmy naszej firmie misję:

„Wnosimy radość do każdego domu - dzięki wysokiej jakości, trwałym produktom, które naprawdę dodają wartość”.

Takie jest nasze przekonanie i jako firma rodzinna bierzemy za to odpowiedzialność. Ta misja to nasze codzienne zadanie, aby krok po kroku zbliżać się do naszej wizji. Chcemy zrealizować naszą wizję – stać się najpopularniejszym i zrównoważonym dostawcą technologii krojenia i urządzeń kuchennych, inspirując i wspierając Cię w prowadzeniu zrównoważonego stylu życia – łącząc siły, abyśmy wspólnie mogli przyczynić się do lepszej przyszłości. Z tego powodu opracowaliśmy nowe hasło marki, które odzwierciedla nasze wartości, naszą misję i naszą wizję, całą naszą filozofię.

For today. For tomorrow. For you. – Na dzisiaj. Na jutro. Dla Ciebie.

Nowe hasło marki to obietnica dla wszystkich klientów, partnerów handlowych i naszych pracowników. Opracowując produkt, bacznie obserwujemy naszych klientów i ich indywidualne życzenia. Aby z powodzeniem radzili sobie z codziennymi zadaniami w kuchni za pomocą niezawodnego i trwałego produktu – dziś i jutro.

Z poważaniem,
Rodziny Graef & Schmidt.

produkty graef polska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl