O firmie

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS
 
 
WEINDICH Sp. z o.o.
Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii
ul. Adamieckiego 8,
41-503 Chorzów,
Polska
 
 
NIP: 627-10-14-023
Regon: 272819628
KRS: 0000961900

Weindich Sp. z o.o. wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy,  pod numerem KRS 0000147440.

 

KIM JESTEŚMY?

Firma WEINDICH Spółka z o.o. z siedzibą w Chorzowie zatrudnia ponad 80 pracowników. Na ponad 4500 m2 przestrzeni toczy się życie firmy. To właśnie tu rozpatrywane są wszelkie sprawy związane z działalnością firmy. Wszystko co trafia do Państwa, czyli od promocji przez oferty kończąc na maszynach – musi przejść przez siedzibę w Chorzowie. Jeśli chodzi o skalę działania to nie znamy granic, nasi handlowcy dbają o kontakt z klientem w całej Polsce, są jakby naszym mobilnym biurem obsługi klienta – zawsze chętni do udzielania wszelkich potrzebnych informacji.


CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

WEINDICH Sp. z o.o. od lat zaliczana jest do grona najbardziej znanych film w branży mięsnej. Międzynarodowe kontakty oraz krajowa renoma pozwoliły nam zyskać zaufanie tysięcy klientów. Można powiedzieć, że w przemyśle mięsnym i gastronomii oferujemy naprawdę wiele, a indywidualne podejście do potrzeb klienta pozwala nam skonstruować najlepszą z możliwych ofert.

CO OFERUJEMY?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 8 tysięcy produktów (m.in. sprzęt gastronomiczny, higiena, opakowania, odzież, przyprawy) wśród nich dysponujemy również urządzeniami takich firm jak: SEYDELMANN, FREY, RUHLE, MAJA, EFA, KOMET, VIKAN, BRIGHTER, ZICO, GIESSER MESSER, DICK, GRAEF, których jesteśmy generalnymi przedstawicielami na Polskę. Zależy nam na utrzymaniu stałego kontaktu z klientami, dlatego rozbudowaliśmy dział obsługi; wieloosobowy zespół konsultantów techniczno-handlowych, technologów żywności oraz wyspecjalizowanej kadry serwisowej, który czeka na Państwa zgłoszenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl