O firmie
MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ DO NAS
 
TEL. 32 770 87 87
 
WEINDICH Sp. J.
Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii
ul. Adamieckiego 8,
41-503 Chorzów,
Polska
 
tel.: +48 32 746 91 00
e-mail:
 [email protected]
 
NIP: 627-10-14-023
Regon: 272819628
KRS: 0000147440

Weindich Sp. J. wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy,  pod numerem KRS 0000147440.
 
KIM JESTEŚMY?

Firma WEINDICH Spółka jawna z siedzibą w Chorzowie zatrudnia ponad 80 pracowników. Na ponad 4500 m2 przestrzeni toczy się życie firmy. To właśnie tu rozpatrywane są wszelkie sprawy związane z działalnością firmy. Wszystko co trafia do Państwa, czyli od promocji przez oferty kończąc na maszynach – musi przejść przez siedzibę w Chorzowie. Jeśli chodzi o skalę działania to nie znamy granic, nasi handlowcy dbają o kontakt z klientem w całej Polsce, są jakby naszym mobilnym biurem obsługi klienta – zawsze chętni do udzielania wszelkich potrzebnych informacji.
 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

WEINDICH S.J. od lat zaliczana jest do grona najbardziej znanych film w branży mięsnej. Międzynarodowe kontakty oraz krajowa renoma pozwoliły nam zyskać zaufanie tysięcy klientów. Można powiedzieć, że w przemyśle mięsnym i gastronomii oferujemy naprawdę wiele, a indywidualne podejście do potrzeb klienta pozwala nam skonstruować najlepszą z możliwych ofert.
 

CO OFERUJEMY?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 8 tysięcy produktów (m.in. sprzęt gastronomiczny, higiena, opakowania, odzież, przyprawy) wśród nich dysponujemy również urządzeniami takich firm jak: SEYDELMANN, FREY, RUHLE, MAJA, EFA, KOMET, VIKAN, BRIGHTER, ZICO, GIESSER MESSER, DICK, GRAEF, których jesteśmy generalnymi przedstawicielami na Polskę. Zależy nam na utrzymaniu stałego kontaktu z klientami, dlatego rozbudowaliśmy dział obsługi; wieloosobowy zespół konsultantów techniczno-handlowych, technologów żywności oraz wyspecjalizowanej kadry serwisowej, który czeka na Państwa zgłoszenia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl